2: Škoda SUPERB III. Laurin & Klement

Centrála: +420 571 655 555

Telefon do vozu: +420 602 714 714

platba kartou
Platby všemi kartami které existují včetně bezkontaktních plateb
platba kartouVozidlo vybaveno wifi
Interiér L&K, hnědý, dekor Piano Black potahy z perforované kůže
Automatická třízónová klimatizace Climatronic
USB vpředu i vzadu, vzadu zásuvka na 230V
3D navigace, MapCare,WLAN
FM, RDS, MP3 WMA, USB, konektivita APPLE, Bluetooth, držák multimédií
elektricky ovládané střešní okno, nezávislé přídavné topení s dálkovým ovládáním
Objednejte

Pokud chcete objednat jiný vůz, než tento, nebo Vám na vozu nezáleží, použijte prosím náš Univerzální objednávkový formulář

Fotogalerie

« 1 z 3 »

Výbava

INTERIÉR L&K, HNĚDÝ, dekor Piano Black potahy z perforované kůže Jako pečeť exkluzivity působí logo Laurin & Klement vyšité na koženém čalounění opěradel. Výbavová verze Laurin & Klement představuje dokonalou kombinaci kvality a špičkových technologií. Vůz je ztělesněním krásy, originality, bezpečnosti a maximálního komfortu. Elektricky ovládané střešní okno, nezávislé přídavné topení s dálkovým ovládáním, paket L&K Comfort, paket L&K Comfort, Infotainment Columbus 9,2″ s navigací, komfortní telefonování rSAP, bezdrátové dobíjení a propojení s vnější anténou, DAB – digitální radiopříjem, potah sedadel Kůže L&K s ventilací n a elektricky ovladané a větrané. Automatická třízónová klimatizace Climatronic ,vyjímatelný vak na lyže, Unibag 2. USB vpředu a 230V zásuvka s 2x USB vzadu, držák na iPad, druhé USB vpředu i vzadu,vzadu zásuvka na 230V s 2 USB pro zadní sedadla, 3D navigace, MapCare,WLAN, car menu,ECO HMI, 2x slot na SD kartu, FM, RDS, MP3 WMA, USB, konektivita APPLE, SmartLink+ Bluetooth s hlasovým ovládáním „ŠKODA Connect – Infotainment Online“, online vyhledávání zvláštních cílů (Text), dopravní informace online, import cílů, počasí, zprávy, parkovací místa, čerpací stanice, tažné zařízení sklopné, elektricky ovládané střešní okno, nezávislé přídavné topení s dálkovým ovládáním, Sunset, adaptivní podvozek (DCC), park Assist, ambientní osvětlení interiéru, koberce se zvýšeným okrajem chrání interiér za nepříznivého počasí, s vysoce kvalitními textilními koberci.

Pasažéři na zadních sedadlech ocení držák multimédií, který lze upevnit na hlavovou opěrku předního sedadla (nebo na zadní loketní opěru)

Bezpečnost

Airbagy řidiče a spolujezdce, kolenní airbag , hlavové airbagy, boční airbagy, elektrická dětská pojistka, přídavná ochrana pohonné jednotky + ochrana podvozku proti kamenům, Smart Light Assist s multifunkční kamerou, Lane Assist a Blind Spot Detect, – Travel Assist – rozpoznání ravních značek s kamerou – Wireless RSE App (Media Command), Progresivní řízení, Příprava pro uchycení dětské sedačky s bezpečnostním systémem ISOFIX na sedadle spolujezdce, adaptivní tempomat do 210 km/h, vyhřívané čelní sklo. K plné konektivitě patří i linka tísňového volání. Záchranný systém přitom funguje buď automaticky (v případě vážnější kolize), nebo lze pomoc přivolat manuálně stisknutím červeného tlačítka umístěného v panelu nad středovou konzolou.

Auto Light Assist je systém pro automatické přepínání dálkových světel. Prostřednictvím multifunkční kamery snímá prostor před vozidlem a zaznamená-li nějaký zdroj světla (jiná vozidla, pouliční osvětlení atd.), přepne automaticky dálková světla na potkávací tak, aby nedošlo k oslnění. Systém je funkční od 60 km/h. Díky systému Smart Light Assist je možné maximalizovat dobu po kterou vůz osvětluje prostor před sebou dálkovými světlomety. Kromě plynulého přepínaní mezi dálkovými a tlumenými světly chrání ostatní řidiče před oslněním i aktivním proměnlivým cloněním dálkových světel. Prostřednictvím informaci z multifunkční kamery systém ví, kdy a jaký prostor má zaclonit, aby ostatní řidiče ochránil před oslněním. Funkce je aktivní mimo obec. Pokud systém rozpozná, že se vůz pohybuje v obci, resp. do ní vjel (snížená rychlost, zvýšená intenzita okolního osvětleni, rozpoznané pouliční osvětleni), automaticky přepne na tlumená světla.

Travel Assist je systém rozpoznávání dopravních značek. Využívá multifunkční kameru a informuje o aktuální dopravní situaci řidiče prostřednictvím multifunkčního displeje a Infotainmentu. Systém umí rozpoznat rychlostní omezení, zákazy předjíždění a další dopravní značky včetně dodatkových tabulek a informací o ukončení. Data poskytovaná multifunkční kamerou jsou také kombinována s informacemi obsaženými v navigačním systému.

Řídicí jednotka adaptivního podvozku (DCC) kontinuálně vyhodnocuje jízdní situaci (brzdění, akceleraci, zatáčení) a přizpů- sobuje jí charakteristiku tlumení i řízení – jízdní režimy Comfort, Normal nebo Sport.

Facebook